Logo

Се Продава Стан во близина на охридск банка!!!

Број на оглас: 2190120 | Објавен на: 05.03.2018, 20:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 46 m²

Греење: Друго

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: Богомилска Б2/3/12

Цена: 31.750 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Точната локација е дадена на гугл мапата.
40m^2 + 6m^2Terasa
Како што се гледа станот има две соби(Голема дневна и спална), кујна, купатило и Голема Тераса.
MOZE Zamena za stan vo SKOPJE!!!!

Може да се види по договор

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Tomce

Потврден огласувач