Logo

Се продава нов јоистик од марката Genius

Број на оглас: 2190121 | Објавен на: 14.09.2016, 14:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Компјутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


Нов joystik не користен, здрав и има 8 копчиња и има USB кабел.

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 ace