Logo

Se prodava Kukja

Број на оглас: 2190285 | Објавен на: 14.09.2016, 16:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 100 m²

Цена: 999.999.999 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja na dva sprata vo negotino na ulica vano tasev broj 7 so garaza i podrum.

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 Prodavac