Logo

PRODAVAM DRVENI KLUPI I MASA!!!!!

Број на оглас: 2190447 | Објавен на: 06.04.2017, 08:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Prodavam klupi 120 i masi 120 na 60 ,,,,,, drvoto e kuvana buka mnogu kvalitetno drvo !!!!!!!!

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач