Logo

Se prodava vikend kuca- karabina vo Dosnica,Demir Kapija

Број на оглас: 2190537 | Објавен на: 19.07.2017, 12:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 90 m²

Број на соби: 4

Греење: Дрва

Наместена: Не

Цена: 10.000 €

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava novoizgradena vikend kuca-karabina vo mesnosta Dosnica,Demir Kapija.Kucata ima prizemje 55m2 i potkrovje od 35m2.Vkupnata povrsina na placot e 360m2.Prizemjeto ima salon,spalna soba i kupatilo,a na spratot ima dve sobi so terasa,mala terasa i kupatilo.Placot e so odobrenie za gradba i plateni komunalii.

 Неготино    Општина: Демир Капија

Прати Е-Маил

 Biljana

Потврден огласувач