Logo

НАЈ ЕФТИНО СМЕСТУВАЊЕ

Број на оглас: 2190659 | Објавен на: 14.09.2016, 21:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Вид на оглас: Се продава


Издавам 3 соби на посебен спрат од куќа со купатило дневен престој и комплет опремена кујна ТВ кабелска WIFI.ЦЕНА 300 денари.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Pero