Logo

ПРОДАВАМ АУДИ А4 ТДИ

Број на оглас: 2192461 | Објавен на: 25.06.2017, 17:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata poseduva
dvozonski klimatronik
volan so podesuvanje
abs
esp sistem za prolizguvanje
8 airbeg
cd radio
al bandasi so novi gumi
registrirana
ima zelen karton

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач