Logo

Pojacalo Snagator DYNACORD S1200 !!!

Број на оглас: 2192655 | Објавен на: 05.12.2016, 13:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Вид на оглас: Се продава


Pojacalo Dynacord S 1200 !!
MADE IN GERMANY.
070571946
070571946
070571946

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Ace