Logo

ЕФТИНИ КОЗМЕТИЧКИ КРЕВЕТИ

Број на оглас: 2193401 | Објавен на: 14.09.2017, 09:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 120 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / За Фризерски салони/Козметичка нега

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВААТ МНОГУ МАЛКУ КОРИСТЕНИ КОЗМЕТИЧКИ КРЕВЕТИ, ДОБРО СОЧУВАНИ. БОЈАТА И ИЗГЛЕДОТ СЕ ИДЕАЛНИ ЗА ВО СЕКАКОВ КОЗМЕТИЧКИ САЛОН.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 goran