Logo

Rover 25 1.4 2000g

Број на оглас: 2194606 | Објавен на: 17.03.2019, 17:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 25

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 62 kw / 84 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава
Rover 25 1.4 - 2000г
бензин со фул опрема регистриран до 31.08 2018 со зелен картон
осигурани стакла
4нови гуми
цена по договор

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач