Logo

BMW 525 D

Број на оглас: 2194919 | Објавен на: 23.03.2017, 11:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW 525 D , vo odlicna sostojba, registrirano do avgust 2017 so zelen karton...
 Струга    Општина: Вевчани

Прати Е-Маил

 KTM

Потврден огласувач