Logo

Reno laguna

Број на оглас: 2195170 | Објавен на: 25.03.2017, 10:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 0

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.400 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


voziloto e vo odlicna vozna sostojba so full oprema 2.0 benzin centralna brava klimatronik abs el.na predni stakla bord kom. 4 zimni 4 letni reg.do 27.01.2018
Moze zamena za pomalo vozilo


 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач