Logo

Audi 100 2.4 D

Број на оглас: 2195301 | Објавен на: 18.04.2018, 17:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: 100

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze celo ili na delovi. MOZE SAMO BROJOT SASIJA SO SOOBRAKAJNA-PREVOD ODMA CENA 12000 DEN. .bandasi 16 ki alaminski 12000den.imam diskovi novi ,bos pumpa 10.000den.5dizni komplet 6000d.5greaci3500d.vakum pumpa 3000d.komplet set potisna,lamela,zamaec 6000d.manuelen 5 menjac 6000d.komplet tapaciri i sedista 6000d. i drugi delovi


 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач