Logo

Frižider

Број на оглас: 2195513 | Објавен на: 21.08.2017, 20:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dva frizidera Rade Koncar so komora, zaradi selidba. Ispravni, ocuvani.
Cena na eden 6500 den.

Kontakt 072 218 986

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач