Logo

Luster

Број на оглас: 2195552 | Објавен на: 20.03.2017, 19:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dva mnogu ocuvani lusteri, edniot e so 5 topki kako na slkata, drugiot ima 3 topki. 2000 i 1200 den.

Kontakt 072 218 986

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач