Logo

Klub masa so staklo

Број на оглас: 2195594 | Објавен на: 19.05.2018, 08:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava očuvana masička so staklo.

072 218 986

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач