Logo

Televizor

Број на оглас: 2195695 | Објавен на: 17.06.2017, 14:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останато

Производ: CRT - Класични

Големина: 58 cm (23 inch)

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


Se prodava, ispraven.
072 218 986

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач