Logo

Sporet Elegant

Број на оглас: 2195736 | Објавен на: 15.04.2017, 00:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД Цената не е фиксна 3.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Se prodava šporet, ispraven.
Cena po dogovor.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач