Logo

Pecka na drva, sporet

Број на оглас: 2195744 | Објавен на: 18.02.2018, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trajno zarecka pečka na drva magma gus, ocuvana. Povolno.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Malina

Потврден огласувач