Logo

Ovostarnik

Број на оглас: 2196186 | Објавен на: 30.06.2020, 22:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Ovostarnik ..PLAC...1000 kvadrati/ zasaden so 130 drva /jabolka / na izlezot od Carev Dvor kon Otesevo. Ovostarnikot e lociran na glavniot pat. ,MOZNA ZAMENA ZA VOZILO....076 505 700

 ilce

Потврден огласувач