Logo

Majstor - plocki / Мајстор - плочки

Број на оглас: 2196739 | Објавен на: 20.12.2017, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Плочкари

Вид на оглас: Се продава


Дозволете си вашиот дом да го разубави професионалец со долгогодишно искуство.
Целосно реновирање на бањи, кујни, ходници, тераси, подови, скалила или било каде што имате потреба од керамички плочки.
Повеќе информации на моб:
075 991 784
075 991 784
075 991 784 Ристе

Или на веб страницата:
https://www.facebook.com/Plocki-%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-965643100120960/

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Dragan