Logo

Блендер Нутри Практик

Број на оглас: 2196831 | Објавен на: 28.08.2017, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Соковници

Вид на оглас: Се продава


НУТРИ ПРАКТИК

-25.000 вртежи во минута
-мотор од 978W

Сетот содржи:
-1 x основна база (мотор од 978W,25.000 вртежи во минута )
-1 x дупли сечила
-1 x сечило за мелење
-1 x сад со капацитет 950ml
-1 x сад со капацитет 650ml
-1 x сад со капацитет 650ml
-2 x капак за чување на свежина на напитокот
-1 x додатна рачка за чаша
-1 x прирачник за употреба на македонски јазик

-Гаранција 1 година

Тел: 075-457-765

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ДАРЈОН ПРО