Logo

Statika Jakost 1 Mehanika

Број на оглас: 2196898 | Објавен на: 29.12.2018, 00:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Останато

Вид на оглас: Се продава


СТАТИКА, ЈАКОСТ 1, МЕХАНИКА,.ДИНАМИКА НА МАШИНИ МЕХАНИЗМИ AUTOCAD, SOLIDWORKS 3DSTUDIOMAX. НАЈЕВТИНИ ЧАСОВИ И КУРСЕВИ. ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТИ И ПРОГРАМИ, КАКО И ОСТАНАТИ УСЛУГИ. ЕФТИНО, БРЗО, КВАЛИТЕТНО. ЧАСОВИ И КУРСЕВИ И ПО AutoCAD SolidWORKS i 3DstudioMAX 070819058 i 077820344( Statika Jakost 1 Tehnicka Mehanika dinamika na masini mehanizmi spremanje za ispit casovi zadaci statika mehanika zadaci po jakost CAD macedonia AutoCAD Macedonia 2D 3D Skopje inzinjerska 3D 3DsMAX 3D studio MAX renedri animacii render eftino najeftino ) 070819058 И 0778203

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 CAD Skopje CAD Macedonia

Потврден огласувач