Logo

prodavam hobi 89 abrihter

Број на оглас: 2198376 | Објавен на: 18.09.2017, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 460 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Prodavam abrihter hobi 89 so 4 operacii, diht, abrihter, cirkular, freza/dupcalka, monovazen na mio standard

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 slobodan

Потврден огласувач