Logo

Амбиентно светло

Број на оглас: 2198618 | Објавен на: 27.03.2017, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: / Останато

Вид на оглас: Се продава


Амбиентно осветлување за вашиот луксузен дом,градина,кафич,канцеларија....
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
.Висина 95 цм
.Ширина 20цм
.Материјал Челик
.Боја по ваш избор
.Можност со ваши карактеристики и Дизаин

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 georgy

Потврден огласувач