Logo

Амбиентно осветлување

Број на оглас: 2198624 | Објавен на: 27.03.2017, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 60 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Амбиентно светло за вашиот луксузен дом,градина,кафич,канцеларија....
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
.Висина 95 цм
.Ширина 28цм
.Материјал Челик
.Боја по ваш избор
.Можност со ваши карактеристики и Дизаин

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 georgy

Потврден огласувач