Logo

radiostanica stabo xm 4000 komplet

Број на оглас: 2198863 | Објавен на: 26.03.2017, 07:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Вид на оглас: Се продава


radiostanica stabo xm 4000 komplet so 6 metarska antena kabel 10 metra i mala antena barajte na 078 229 383 moze i zamena

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач