Logo

Traktor fiat 550 massey ferguson 235

Број на оглас: 2199098 | Објавен на: 25.03.2017, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.900 МКД

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Uvezeni od italia
Fiat 550
Motor fiat 4 klipa 55 k.sili
So dva menjaci i lamela na racka

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 D

Потврден огласувач