Logo

Prodavam bocva za vino ( Бочва за вино )

Број на оглас: 2199772 | Објавен на: 21.09.2017, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Вина / Champagner

Вид на оглас: Се продава


Koristena drvena bocva za vino, 500-550L vo odlicna sostojba,.... moze vednas da se polni so grozje.

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач