Logo

Продавам димилка за пчели

Број на оглас: 2199781 | Објавен на: 21.04.2017, 15:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам димилка за пчели на батерии. Телефон 070281678

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Драган

Потврден огласувач