Logo

ORIGINALNI BUBICI BUBICA NAJCIST ZVUK

Број на оглас: 2200064 | Објавен на: 22.01.2018, 01:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам тотално невидливи бубици за препишување. ОРИГИНАЛНИ!!!
Не се лажете да купувате неисправни и несигурни бубици, купувајте оригинални!!

Пакетот се состои од:
- 1 ланче кое се става околу вратот
- 2 бубици од по 2mm
- магнет за вадење од увото
- приклучок за мобилен телефон
- додатен приклучок за мобилен (3.5mm)

НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ НА ЗВУК, БЕЗ ПРЕКИНИ!!

Бубиците навлегуваат длабоко во ушната празнина и воопшто не се видливи. Се вадат многу лесно со магнетот, нема шанси да заглават. Потребни ќе ви бидат само 2 батерии од по 9V.

ПРАЌАМ ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА!!!

ЦЕНА: 1,000 ДЕН.

БУБИЦА ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ (САМО ЗА БИТОЛА):
http://www.reklama5.mk/AdDetails?ad=1636770

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач