Logo

Xiaomi Redmi 3 Pro, Note 3 Pro (Нови - 1 год МКД гаранција)

Број на оглас: 2200341 | Објавен на: 15.06.2017, 22:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Боја: Silver

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 1 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Нови оригинални со писмена гаранција од Македонска фирма и комплет пакување:

Xiaomi Redmi 4A 2GB/16GB = 7700
Xiaomi Redmi 4X 2GB/16GB = 9000
Xiaomi Redmi Note 4 2GB/16GB = 11.500
Xiaomi Redmi Note 4 3GB/32GB = 13.500
Xiaomi Redmi Note 4X 3GB/32GB = 13.500
Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB/32GB = 15.000
Xiaomi Mi 5 3GB/32GB LTE Dual SIM Gold = 19.500
Xiaomi Mi 5 3GB/64GB LTE Dual SIM White = 19.800
Xiaomi Mi 5s 3GB/64GB LTE Dual SIM Gold = 21.500
Xiaomi Mi 5s 3GB/64GB LTE Dual SIM Silver = 21.900
Xiaomi Mi 5s Plus 4GB/64GB LTE Dual SIM Grey = 25.700


Оригинални футроли и заштитни стакла за сите модели по 200 денари.

Вршиме достава низ цела Македонија
по претходна резервација со плаќање по профактура или оставање капар.

тел. 070 474 648
e-mail: olikomerc@t.mk
www.facebook.com/olikomerc

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Оли-Комерц

Потврден огласувач