Logo

RENO SCENIC 1.6 SO FUL OPREMA

Број на оглас: 2200532 | Објавен на: 15.07.2017, 18:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1.650 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO SUPER SOSTOJBA REGISTRIRANO CELA GODINA SO FUL OPREMA MOZE ZAMENA DAJTE PONUDA

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 mile

Потврден огласувач