Logo

prodavam stan hitno

Број на оглас: 2200771 | Објавен на: 29.03.2017, 09:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 69 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Цена: 58.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


69m vo kisela voda. na 1sprat od 4.ima lift,parno,terasa 6m.na ul.dositej obradovic br..1 cenata ne e fiksna

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 blagoj

Потврден огласувач