Logo

AVTO RADIO USB/SD/MP3/AUX/DALECINSKO

Број на оглас: 2200820 | Објавен на: 23.04.2018, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava novi avto radia so evro dzekovi:
-bez cd 4x25w USB/SD/MP3/AUX so dalecinsko za samo 1000 denari
-bez cd 4x30w USB/SD/MP3/AUX/BLUETOOTH so dalecinsko za samo 1300 denari
-bez cd 4x50w USB/SD/MP3/AUX so dalecinsko za samo 1300 denari Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 САШО

Потврден огласувач