Logo

LIEBHER 522 2M3-klima Moze zamena

Број на оглас: 2200846 | Објавен на: 06.03.2017, 20:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Libher 522
Year:1996
Hours:9200
Air Conditioner
Bucket 2m3
Stapler

 Тетово    Општина: Брвеница

Прати Е-Маил

 Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi

Потврден огласувач