Logo

Продавам циркулар за дрво

Број на оглас: 2201121 | Објавен на: 21.12.2017, 11:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Продавам циркулар со трофазен мотор, склопка и можност за штерлување на височина и дебелина. Телефон 070281678

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Драган

Потврден огласувач