Logo

Chrysler Voyager 2.5 td

Број на оглас: 2201167 | Објавен на: 28.09.2018, 14:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chrysler

Модел: Voyager

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Delovi za motor od Chrysler voyager 2.5 td 97 godina.

- GLAVA ZA MOTOR (4 parcinja).
- Vakum pumpa,
- Zategac za lanec,
- Klizac.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 BMW 5

Потврден огласувач