Logo

Ab Rocket

Број на оглас: 2201220 | Објавен на: 22.09.2016, 15:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.700 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Вид на оглас: Се продава


Se predava Ab Rocket kako nov, nekolku pati koristen.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Srdjan