Logo

КОМПЛЕТ ЗА МЕРЕЊЕ ШЕКЕР ВО КРВТА, ЛЕНТИ И ИГЛИ / ДИАБЕТИС

Број на оглас: 2201926 | Објавен на: 23.09.2016, 07:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 €

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарати за мерење крвен шеќер

Вид на оглас: Се продава


КОМПЛЕТ ЗА МЕРЕЊЕ ШЕКЕР ВО КРВТА, ЛЕНТИ И ИГЛИ / ДИАБЕТИС
Комплет апарат за меренје шекер во крвта + 50 ленти за истиот + 25 ланцети. PRODIGY апаратот е со врвен квалитет и е еден од нај продаваните апарати во Америка а наскоро и во Европа.

 Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

 ILIEV (претпријатие)