Logo

NOV STALAK ZA MIKROFON

Број на оглас: 2202231 | Објавен на: 16.02.2018, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.300 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


NOV STALAK ZA MIKROFON - IMAME DVA MODELI
MOZE DA SE ISPRATI PO KARGO EKSPRES

Tel. 075 636870

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Top proizvodi

Потврден огласувач