Logo

ITNO PRODAVAM KUKA VO BEROVO

Број на оглас: 2202714 | Објавен на: 21.04.2017, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 400 m²

Број на спратови: 4 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 400 m²

Цена: 30.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kuka karabina, so nad 400 m2 korisna povrsina i nad 400 m2 plac, KP. 1711, SO IMOTEN LIST I PLATENI KOMUNALII.
Lice za kontakt Jovica 075 542 273

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Saso

Потврден огласувач