Logo

mebel od paleti

Број на оглас: 2203007 | Објавен на: 24.05.2017, 22:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


izrabotka na mebel od paleti vo site dimenzii 077 935 835 078262408 vrsam i dostava

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 mebel od paleti

Потврден огласувач