Logo

Dellovi-Servis-Novi Betonski Pumpi

Број на оглас: 2203227 | Објавен на: 05.05.2017, 12:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Компанијата НTБ се занимава со:
- продажба на нови бетонски пумпи ВETONSTAR
- продажба на делови
- сервис и одржување

 Тетово    Општина: Желино

Прати Е-Маил

 Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi