Logo

Seacka za zito silazer i druggi raboti

Број на оглас: 2203512 | Објавен на: 25.03.2017, 12:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


DONESENI od italia
5 komada
1.70 cm
1.70 cm
1.90 cm
2.10 cm
Site frezi se MERITANO italijanski

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 D

Потврден огласувач