Prodavam plac vo Streliste-Delcevo
9 €
Цената не е фиксна
26.08.2021 01:04

Делчево / Делчево

Квадратура:

1200 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac od 1200m2 vo Tuasanska mala vo Delcevo. Tel. 078-202-779

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

dejan
Потврден огласувач
078300083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам