Logo

Se prodava

Број на оглас: 2204073 | Објавен на: 22.03.2019, 12:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


sever- 11.kw 1450 ob. 400evra. - moze zamena za motor skuter.
/ 2.2.kw 750 ob.150evra /

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 vlado

Потврден огласувач