Logo

parcela za kuka

Број на оглас: 2204083 | Објавен на: 10.03.2019, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 450 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 23 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


prodavam parcela so markica za gradba so site dokumenti na ubavo mesto 450 kv . vo gorno orizari bitola cena po dogovor povelete....075213092

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 ljupco

Потврден огласувач