Logo

Stabiliziran ispravuvac 12V/10A

Број на оглас: 2204773 | Објавен на: 16.04.2019, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Stabiliziran ispravuvac na napon 220/12 volti,10 amperi

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ILCE

Потврден огласувач