Logo

PS3 FAT Laser BluRay

Број на оглас: 2205291 | Објавен на: 29.06.2018, 00:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вид на оглас: Се продава


Laser od PS3 FAT
cita cd, dvd i bluray bez problem

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Alek

Потврден огласувач